20 Ekim 2016

HSBC Bank Çağrı Merkezindekilerin Tavırları!

ATM'lerin her yerde bulunmaması, olanlarından da sürekli arızalı olması, telefon bankacılığına 45 Dk'dan önce bağlanılamaması sebebiyle eski personeli olduğum HSBC Bank kredi kartımı iptal etmek için çağrı merkezini aradım. Telefona çıkan ayrı ayrı 3 kişi de ilgili yere aktardığını belirterek beni sisteme aktardı. Sistem "Ortalama bekleme süremiz 5 dakikanın üzerindedir, beklemeye devam etmek için 1'i tuşlayınız" dediğinde tuşlama yaparak beklemeye devam ettim.

Saçma sağan sistemleri 15 dk beklememin sonucunda "HSBC'yi aradığınız için teşekkür ederiz" dedi ve telefon kapandı. 3 kez aynı şeyi yaşadım. Çıldırmamak elde değil. Bugün 20:30 civarında nihayet ilgili yere bağlandım ve E** isimli personel ile kartımı iptal ettim. Kendisine görüşme sonucunda teşekkür ettim, fakat kendisi telefonu suratıma kapattı. Eski personele bu yapılıyorsa, vay müşterinin haline!

Berna 368 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi24 Ekim 2016

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler yapılmış olup, sonuç hakkında detay iletmek adına aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Müşterimize e-mail aracılığı ile talebi konusunda bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Berna 20 Ekim 2016

    Personellerinde hata tespit edememişler. Suratımıza da telefon kapatabilirler, her türlü ukalalığı yapabilirler, küfür bile etseler müşteri suçlu HSBC Bank nezdinde.

  • HSBC Bank Temsilcisi20 Ekim 2016

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, HSBC BANK A.Ş. Müşteri İletişim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön