HSBC Bank Bu Kadar Faiz Pes Doğrusu!

Recep M. |

Kredili mevduat hesabı (KMH) adı altında para alınıyor. Bu güne kadar tutarlar ufak olduğundan pek ilgimi çekmemişti fakat bugün ekstremi incelediğimde KMH hesabımdan aylık %5.08 faiz aldıklarını ve buna ek olarak ta Komisyon+KKDF+BSMV kesintisi yapıldığını gördüm. Senelik vadeli mevduatın %10 lar civarında seyretmesi hazine bonolarının 5.75 civarında olduğunu göz önüne alırsak bu faiz oranı nedir?

Benim bankadan kullandığım kredi fazla bir meblağ değil gidip kapatacağım bitecek. Cebinde nakiti olmayan vatandaş ne yapsın? Bddk Nerede? bunları görmüyor mu? Tamam bankada kazanacak ama KMH'dan Vergi ve komisyonlar hariç senelik %60. 96 faiz alıyor HSBC.

Etiketler :

Mevduat Faizi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Nisan
  10:34

  İyi çalışmalar,

  Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM