HSBC Bank Böyle Bir Sistem Olmaz!

Ahmet T. |

Saygı değer Hsbc Bank; Kullandığım 14 günlük kredi kartıma 50 liralık bir kart aidatı istiyor. Kapattırmak istiyorum bu kez 60 lira istiyor. Bu nasıl bir sistem anlamadım. Elimizi verdik kolumuzu alamıyoruz. Ben kullanmadığım karta aidat ödüyorum.

Bunu anlatmak için arıyorum kapatın kartımı dediğim zaman 60 tl kullanırsam 50 tl isteniyor. Standart sözleşmelerle milleti yanıltıyorlar. Buradan hem vatandaşları hem de Hsbc bankı şikayet ediyorum. Taviz verirsek mahkum oluruz böyle.

Sayın yetkililer kartınızı istemiyorum. Kullanmadığım sürenin parasını ödemek istemiyorum...
Cahil değilim ben.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet T.
  18 Nisan
  13:08

  Evet banka yetkililerine teşekkür ederim standart sözleşme koşullarını hatırlatarak kullanmadığım 11 ay için kart aidatı istedi kullanmıyorum kısmını okuyamadılar sanırım bu sebeple faydalanmadığım hizmetin ücretini istiyor

 • 16 Nisan
  16:10

  İyi çalışmalar,

  Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM