15 Mart 2013

HSBC Bank Borcu Yoktur Yazısına Rağmen Hesapta Borç Çıkardı!

HSBC Bank A.Ş. den bir kredi kartım vardı. Ödeyemediğimden dolayı icralık oldum. Borcumun tamamını ise 19.02.2013 tarihinde kapattım. 20.03.2013 tarihinde ise ''Borcu Yoktur'' yazısı aldım. Aynı zamanda maaş aldığım kendi bankamdan kredi çekeceğim.

Ancak kendi bankamla HSBC arasında yazışmalarda HSBC hala Borç bakiyemi hiç ödenmemiş gibi gösteriyor. Borcumu ödediğim günden itibaren tam 22 gün geçmesine rağmen HSBC Bank A.Ş. çalışmakta olduğum diğer bankalara yanıltıcı bilgiler veriyor. HSBC'nin bütün numaralarını aradım ama sorunumu çözebilen kimse olmadı.

Zeynep 83 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi15 Mart 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön