29 Ocak 2015

HSBC Bank Borcu Ödediğim Halde Sistemden Silmiyor!

HSBC Bank'tan 2010 yılında aldığım kredi kartı (500 TL limitli öğrenci kartı) 2012 yılında tüm borcu ödeyip kapattırdığım halde borcu silmemekte ısrar ediyor. Borcum varsa ödeyeyim diyorum hayır yok diyorlar, borcu silin o zaman diyorum. Bakacağız, halledeceğiz şu numarayla konuşun bu numara ile konuşun diye cevaplar veriyorlar, verdikleri numaralar cevap vermiyor.

2013 yılından bu yana neredeyse tüm şubelerine gittim (İstanbul Anadolu Yakası) ama yok hepsinde aynı durum. Başka bir bankadan kredi çekmek istedim 2013 yılında ve bu borç hep karşıma çıkıyor. İdari takip 5 yıl sürer ama benimkisi idari takip değil, borç ödenmiş olarak bile görünmüyor.

Hasan 331 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 01 Şubat 2015

    Tarafıma hiç bir şekilde dönüş yapılmamıştır. Başka banka ile görüştüm mahkemeye verebilirmişim, avukat ile görüştükten sonra burada detaylı bildireceğim. Sistemleri hacklenen bir bankanın bunları yapması normal aslında. Zamanında yanlış tercih yapmışız. Okuyanlar umarım yapmazlar.

  • HSBC Bank Temsilcisi29 Ocak 2015

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, HSBC BANK A.Ş. Müşteri İletişim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön