26 Şubat 2013

HSBC Bank Borç Bilgisi Verilmiyor!

HSBC'den yıllar önce bir kredi kartım vardı ve zamanında borcunu ödeyemediğimden daha sonra tüm ücretlerle ve faizlerle birlikte taksitlendirilen borcumu ödedim ve bankadan daha borcum olmadığı, tüm bankayla olan ilişkimin kesildiğini öğrendim.

Aradan 3 yıl geçti ve benim borcum bitmemiş. 1,5 lira bir borç kalmış -ve veznenin hatası olduğunu söyledikleri halde- bu borç 130 liraya yükselmiş ve bu rakama ulaştıktan sonra tarafıma haber verilmiştir.

Eğer borcum kaldıysa neden borcumun bitmediği bana söylenmiyor? Madem borcum kaldı, neden bundan 3 yıl sonra haberim oluyor, neden daha önce değil? Ve veznenin hatası olan birşeyi neden ben 3 yıl sonra ödemek zorundayım?

İrem 162 Okunma

Cevaplar

  • İrem28 Aralık 2013

    nereye ulaşmaya çalıştınız Allah aşkına?! Çatır çatır ödettiniz o parayı. HSBC mi aman Allah korusun! Uzak durun topundan!

  • HSBC Bank Temsilcisi26 Şubat 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler yapılmış olup, sonuç hakkında detay almak adına aranmış, ancak ulaşılamamıştır. Müşterimize e-mail aracılığı ile konu hakkında bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön