HSBC Bank Bilgilendirme Eksikliği!

Cihan A. |

HSBC Bank'a bir kampanya sonucu internet üzerinden kredi başvurusu yaptım. Sonucun bana SMS ile bildirileceği uyarısını aldım. Yaklaşık 10-15 gün bekledim fakat bir dönüş olmadı. İnternet üzerinden baktığımda değerlendirmede yazısı vardı. Bankayı aradığımda onaylandı şubeye gitmemişsiniz dediler. Bana hiç bir bilgilendirme yapılmadı müneccim olsam bankaya gitmem gerektiğini hissederdim. Bana bilgi verilmedi. Krediden vazgeçtiğimi söyledim. İnternetten kontrol ettiğimde reddedildi yazısı ile karşılaştım. Bu nasıl bir iş anlamadım. 10 yıldır çalıştığım banka benle dalga geçiyor. Müşteri kaybetmek istiyor ise bende başka banka ile çalışırım. Umarım bu hata üzerine bana bilgilendirme olur.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ocak
  09:40

  İyi çalışmalar,

  Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik e-mail aracılığı ile gerekli yönlendirmeler yapılmıştır. Ayrıca müşterimiz ile talepleri hakkında irtibatımız devam edecektir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM