25 Nisan 2013

HSBC Bank Aylardır Verilemeyen Borcu Yoktur Yazısı!

HSBC ile olan tüm hesaplarımı (kredi kartı ve bireysel kredi borcumu ) 14/10/2010 tarihinde kapatmış olmama karşılık aylardır borcu yoktur yazısı alamıyorum. Sadece tek bir kredi kartına 21. 00 tl karşılığında yazı veriyorlarmış, diğer hesaplarıma ait yazı veremezlermiş. .
Bu nasıl bir bankacılık 3 yıl önce kapatılmış bir borcun yazısını müşterisine aylarca veremez oyalar oyalar.... Hizmet sıfır kalite sıfır çözüm yok oradan orayı ara oradan orayı bir iş halledemiyorlar.

Hacer 95 Okunma

Cevaplar

  • Hacer15 Mayıs 2013

    3 yıl öncesinde ödenmiş olan borcuma yıllar sonra tekrar borç çıkardılar. Onuda ödedim temiz yazısını para karşılığı aldım. Fakat HSBC bankası halen hesabımı kapatmamış açık görünüyor. BUn hsbc yüzünden hiçbir işimi halledemiyorum borcunu ödesende bu bankadan kurtulamıyorsunuz. Beni perişan ettiler aylardır. Hem oynadılar, hem oyaladılar.

  • Hacer26 Nisan 2013

    güya hemen arayıp ilgilendiler. Bende umutlanmıştım biran işlerim yapılacak diye ne yazıkki sonuç aynı. Beni dün arayıp bugün öğleden sonrası için şubeden 63 tl karşılığı hazır olacak denen yazıdan şubenin daha haberi yok. Beni arayan beyefendiye ulaşmak mümkün değil, resmen düzenlenmiş bir oyun ve bende bu bankanın oyuncaklarından biriyim. Yazık çok yazık hemde bende işinde gücünde çalışan biriyim, izin alıp bu işlerin peşinden koşmak bir yana oynanıyor olmak çok acı. Bu iş burda bitmedi sayın HSBC bank..

  • HSBC Bank Temsilcisi25 Nisan 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön