31 Ağustos 2013

HSBC Bank ATM'nin Yuttuğu Para İade Edilmiyor!

HSBC Bank'ın ATM'sine gidip kredi kartıma 20 lira yatırdım ancak param yatmadı ve ünite arızası nedeniyle işleminizi gerçekleştiremiyoruz diye bir bilgi fişi verdi ATM ve üzerinde en yakın banka yada 444 0 111 numaralı telefon bankacılığına başvurunuz yazıyordu.

Daha sonra aradım bu numarayı, bir yetkili açtı anlattım sıkıntımı kart numaramı istedi verdim. Daha sonra bana 20 liramı yatırdınız dedi evet dedim. Bana dediği şu:

"Bir kayıt oluşturdum 3 gün içersinde size dönüş yapılacak", lafa bak bende doğal olarak 20 lirayı görüyorsun neden hesabıma aktarmıyorsun. 3 gün beklemek zorunda mıyım?İnternet alışverişi yapacaktım dedim, yapacağım başka bir şey yok dedi. Alacağım ürün bitti.

Ferdi 66 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi05 Eylül 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

  • Ferdi 03 Eylül 2013

    Size dönüş salanacaktır dendi 3 gün içerisinde ama 1 hafta oldu ne arayan var ne soran.

  • HSBC Bank Temsilcisi02 Eylül 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. irtibatımız devam edecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön