HSBC Bank ATM Sıkıntısı!

Serpil B. |

İkbal Cad. HSBC Bank ATM'sini 50 kez şikayet etmemize rağmen hala aynı sorunu devam ettiriyor. Param 2 kez alıkonuldu. Para yatırmak için defalarca ekranla boğuştum ama maalesef başarılı olamadım. O ATM oraya koyanın arızalı olduğu halde yenilemeyen zihniyeti en baştan en sona kadar sorumlusu kimse hepsini şikayet ediyorum. HSBC Bank şikayet üstüne şikayet edilmesine rağmen kılı kıpırdamayan banka ATM'sine sahip.

Etiketler :

ATM Hizmet Dışı-Arıza Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serpil B.
  15 Aralık
  13:35

  Kartıma yatırdığım para hesaba geçmiş teşekkürler hala ATM bozuk isterseniz fişin resmini çeker gönderirim. O ATM yenilemediğiniz müddetçe bu yazı burada kalacak... .

 • 15 Aralık
  09:13

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • 11 Aralık
  09:11

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla,

  HSBC BANK A.Ş.
  Müşteri İletişim