HSBC Bank ATM Paramı Yuttu İade Alamıyorum!

Merve Ç. |

Niğde şubesi müşterisiyim. HSBC Bank'ın 24/09/13 saat 22:58'de 195 TL 25/09/13 saat 14:43'de 1910 TL paramı aldı ATM ve alıkonuldu dedi. Hemen görevliye ilettim ve 2 gündür böyle yaptığını söyledi. Paramı verende olmadı. Müşteri hizmetlerini aramamı söylediler. Aradım bildirimde bulundum ve bugün 6 gün hala paramı vermediler.

Diğer bankalarda en geç ertesi gün iade ediliyor ben esnafım benim param onlarda durursa ben ne anladım bu işten ve sürekli aynı şeyi yapıyorlar. Mail gönderiyorum cevap yok, arıyorum ha bugün ha yarın diyorlar gerçekten anlamadım bu bankacılık hizmetini. Umarım ilgilenirler buradan.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve Ç.
  01 Ekim
  09:26

  hep aynı mesaj hep aynı klişe yanıtlar yok bugun yok yarın ben çözüm istiyorum inceleme nasıl inceleme diğer bankalar demekki bu işi biliyor bence sizde ya sisteminizi güncelleyin yada çalışanlarınızı geliştirin ve müşterilere yardımcı olun çözüm üretin hala paramı iade etmiyorsunuz bu sistemleriniz bu kadarmı geri eski ? hepsi hepsi 2 atm niz var zaten :(:( sonuç olarak ben paramı istiyorum kardeşim bu sayfayıda facebookta twitterde heryerde paylaşacağım herkes öğrensin görsün bankanızı ve hizmet kalitenizi...

 • 30 Eylül
  16:41

  İyi çalışmalar,

  Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik incelemelerin devam ettiği konusunda konusunda telefon aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM