22 Ağustos 2013

HSBC Bank ATM Paramı Yuttu!

Muratlı/Tekirdağ ATM'de kartsız işlem yoluyla gerçekleştirilen para yatırma işlemi sırasında para ATM cihazı tarafından alınmasına rağmen hesaba geçmemiştir. Çağrı merkezi ve ATM'nin bağlı olduğu şube ile yapılan telefon görüşmelerinde tatmin edici bir sonuç alınamadığı gibi ayrıca yutulan paraya ilişkin herhangi bir gecikme ya da faiz talebinde bulunamayacağım bilgisi verilmiştir.

Konu ile ilgili kurumsal müşterisi olduğumuz firmanın bilgilendirme yapmayışını ve hızlı çözüm arayışı içerisinde olmayışını kınıyorum. Evlilik hazırlığında olan birisinin 10 gün süreli parasının modern yollarla tasarruf hakkının elinden alınması açıklanabilir bir durum değil, kendinden iyice soğuttu.

Zeki 60 Okunma

Cevaplar

  • Zeki27 Ağustos 2013

    Çalışılmaması gereken, müşterisine önem vermeyen; teknolojisi zayıf, koordinasyonu sıfır bir banka gözümde.

  • Zeki27 Ağustos 2013

    Şikayetim ile ilgili 10 günlük süre içerisinde bir kez dahi kendi aramalarım dışında bilgi verilmedi; çağrı merkezi çalışanlarından Mehmet beye teşekkürlerimi sunarım, kendisi dışında konu ile ilgili gerekli hassasiyeti kimse göstermedi. Müşterisine önem vermeyen gözümde 5 kuruş dahi etmeyecek, çalışılmaması gereken bir banka HSBC.

  • HSBC Bank Temsilcisi22 Ağustos 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön