18 Ocak 2014

HSBC Bank Aidat Ücreti Olmayan Kredi Kartı Başvurusuna Cevap Vermiyor!

Normal zamanda ben talep etmeden kredi kartı çıkartıp adresime gönderen, her fırsatta Advantage vb. kredi kartını satmak için türlü yollar deneyen HSBC Bankası, ben aidat ücreti olmayan Concept kart başvurusu yaptığım zaman bir sessizliğe bürünüyor.

Haftalardır başvurunuz değerlendirme aşamasındadır diyerek kart başvuruma cevap vermiyor. Kredi kart meraklısı da değilim. Bu banka, online alışveriş yapabilmek için vadesiz hesaba bağlı bir sanal kart çıkarma imkanı tanısa o da yetecek fakat nasıl bir mantığın ürünüyse sanal kartınızı da ancak bir kredi kartına bağlı olarak çıkarabiliyorsunuz ancak.

Özge 184 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi20 Ocak 2014

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik e-mail aracılığı ile gerekli yönlendirmeler yapılmıştır. Ayrıca müşterimiz ile talepleri hakkında irtibatımız devam edecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön