18 Mart 2013

HSBC Bank Aidat Ödemesinde Çifte Standart!

Öğrenci olmama rağmen tarafımdan alınmaması gerektiği haber programlarında internet sayfalarında sürekli duyurulan kart aidatını tarafımdan tahsil etmiştir. Müşteri hizmetlerini arayıp aidatın iadesini talep ettiğimde böyle bir uygulamanın olmadığını kesinlikle iade etmeyeceklerini belirttiler. Kartın iptalini rica ettiğimde para puanlarınızı sileriz cevabını aldım.

Önemli olmadığını belirttiğimde bu seferde tüm taksitlerinizi tek seferde ödemeniz gerekecek şeklinde ince bir cevap aldım. Aynı campus Kart tan arkadaşım kullanmaktadır.Campus kart aidatının iadesi için aradığında sorun yaşamadan işlemi gerçekleştirmiştir. Ayrımcı müşteri politikası uygulamaktadır.

Erol 44 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi18 Mart 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik konu hakkında e-mail aracılığı ile müşterimize bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön