17 Şubat 2014

HSBC Bank Aidat İptali İstiyorum!

Campüs kart olarak aldığım daha sonra visa advantage olarak yenilenen ve 8447 ile biten kredi kartıma, 07.02.2014 ait hesap özetinde 65 TL kredi kartı yıllık aidat eklendiğini öğrenmiş bulunuyorum. Daha önce de bu aidatın iptalini sağlamış, bir kez daha olmayacağı bilgisi de tarafıma verilmişti.

Hesap özeti ile kesilen yıllık üyelik aidatı, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesinde düzenlenen sözleşmedeki haksız şartlar hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırı olduğundan, bahsi geçen aidatın iptalinin yapılmasını rica ediyorum.

Mesut 161 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi17 Şubat 2014

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimize talebi sonuçlandığında tekrar detaylı bilgilendirme tarafımızca yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön