Metin C. Teşekkür Mesajı

İlginize teşekkür ederim iyi çalışmalar

HSBC Bank Aidat Aldı!

Metin C. |

Kartımı kırılmıştı ve kullanmıyordum. İptal ettirmek için aradığımda kartınıza 80 TL nakitpuan yükleyelim kullanıma devam edin dediler. Yüklenen nakitpuan kart değiştirdiğim için o puan tutarı kadar borçlandırıldım, kartım iptal ettiğim görünüyormuş. 1 ay sonra ki ekstre de 78 TL kart aidatı gönderdiler. Arayıp iptal ettirmek istediğimde ise daha önce kampanyaya dahil olmuşum, kart aidatını iptal edemeyeceklerini söylediler bu bankadan hariç 4 tane banka ile çalışıyorum burada yaşadığım sorunları hiçbirinde yaşamıyorum...

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin C.
  29 Temmuz
  14:49

  İlginize teşekkür ederim sorunum çözülmesinde yardımcı olduğunuz için

 • Metin C.
  29 Temmuz
  14:48

  İlginize teşekkür ederim iyi çalışmalar

 • 14 Temmuz
  17:01

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • 08 Temmuz
  11:26

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla