21 Mayıs 2013

HSBC Bank Adıma Kredi Kartı Çıkarılması!

HSBC bank Denizli şubesinden adıma sahte imzalı kredi kartı çıkarılmış olup Şubedeki sorumlu kişilerin kartın kim tarafından nasıl çıkarıldığını ve kamera kayıtlarını veremeyeceklerini bana bilgi aktarımının yapılmayacağını olumsuz davranışlar göstererek bana ilettiler. Adıma düzenlenmiş kredi kartı başkasının eline ulaşmış ve hayatıma mal olabilecek sonuçlar doğurabilme imkanı olacağından hakkımı sonuna kadar arayacağımı bildiririm.

Banka ile Çalışmayı hatta işçilerimin maaşlarını bile o bankadan çekmesini düşündüğüm anda böyle üzücü bir olay ile karşılaşmak beni üzdü ve orada çalışan personelin yapıcı ve iyi niyetli davranmadığından dolayı bir daha bu banka ile işim olmayacaktır.

Mesut 70 Okunma

Cevaplar

  • HSBC Bank Temsilcisi21 Mayıs 2013

    İyi çalışmalar, Müşterimize sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik inceleme başlatıldığı konusunda e-mail aracılığı ile bilgi verilmiş olup, müşterimiz talebi sonuçlandığında tekrar tarafımızca bilgilendirilecektir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 444 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. HSBC BANK A.Ş. MÜŞTERİ İLETİŞİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön