Zeynep Ç. Teşekkür Mesajı

Şikyetim çözümlendi. İlgili arayan kişi gerçekten yardımcı oldular... .

Hsbc Bank 96 TL Kredi Kart Aidatı Aldı!

Zeynep Ç. |

HSBC Bank'a ait kredi kartımı 15 Ağustos' da bir şikayetimin üzerine kapatmak istediğim de ilgili kişi bana şikayetinizi iletelim ama kartınızı kapatmayın, size 6 aylık kapatmamaya 80 TL nakit puan yükleyelim dediler ve bende kabul ettim. O esnada ilgili kişiye kartımın yıllık ücret zamanı da geliyor, kart ücreti yansırsa sıkıntı olur mu dediğimde, ilgili çalışan kart ücreti yansıdığında da bizi ararsanız yardımcı oluruz dediler.

Sonrasında 20.08.2016'da 96 TL yıllık ücret yansıdığında arama yaptığımda yıllık kart ücretini iade edemeyiz dediler. Ben de kendilerine puanı harcamadım geri alın bana yıllık kart ücretini iade edin dediğim de, bunu da yapamayız dediler. Eğer yardım böyle oluyorsa yazıklar olsun 80 TL ver,96 TL al. Kart ücretimi iade etmelerini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Eylül
  13:19

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, kendisi ile görüşülerek konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

  Değerli müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.hsbc.com.tr internet sitemizden veya 0850 211 0 111 HSBC Telefon Bankacılığı hizmetimizi arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  HSBC BANK A.Ş.
  MÜŞTERİ İLETİŞİM

 • Zeynep Ç.
  30 Ağustos
  12:04

  Şikyetim çözümlendi. İlgili arayan kişi gerçekten yardımcı oldular... .

 • 29 Ağustos
  11:10

  İyi çalışmalar,

  Müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj Bankamıza ulaşmış olup, en kısa süre içerisinde kendisi ile iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla,

  HSBC BANK A.Ş.
  Müşteri İletişim