02 Nisan 2013 #1720884

HS Group Yanlış Bilgilendirme!

HS Group personeli telefonla Süper Paket hizmet ürünü tanıtımını yapmış ve anlatılanlar tarafımca uygun bulunarak satın alınmıştı. Ancak evrak teslim edildikten sonra, anlatılan hizmetle, sağlanacak hizmetin farklı olduğunu tespit ettim. Ürünün iptalini ve paramın iadesini defalarca talep ettim.


21.02.2013'de firmadan *** arayıp satışı yapanı uyardıklarını, hatalı olduklarını, bu sebeple 200 TL iade yapacaklarını ve kuru temizleme hizmeti için 420 TL hediyeleri olacağını beyan etti. 27.02.2013'de gönderdikleri e-mailde bankama gönderdiklerini iddia ettikleri para iade yazısı var. Bankamın ise yazıdan haberi bile yok HS Group ne bilgi veriyor ne iade yapıyor.

Gürkan 151 Okunma

Cevaplar

  • Gürkan12 Nisan 2013

    Vermek zorunda bırakıldığım mücadeleden sitenizin ve değerli üyelerinizin katkısıyla olumlu sonuç aldım. Paramın iade işlemi yeni yapıldı. Ancak şunu ifade etmek isterim ki bu firma satış süreci, ürün tanıtımları ve müşteri şikayetleri konusunda daha ciddi olmalı, doğru bilgi vermeli ve geri bildirimler yapmalı. Ben gereksiz bir süreç ve mücadeleyle sonuç alabildim ve sitenizdeki şikayetlerden bir çok kişinin bu firmayla ilgili benzer sorunlar yaşadığını gördüm. Bir ticari işletmenin inandırıcılığını ve sürekliliğini sağlayabilmesi için tüm bunlardan ders alması gerektiğini düşünüyorum tabii gerçekten kalıcı olmak istiyorlarsa.

  • HS Group Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşteri ile görüşülerek sorununun çözüldüğü bilgisi verilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön