04 Nisan 2013 #1725269

HS Group Üyelik İptalini Gerçekleştirmedi!

HS Grup üyeliğimi (süpercard veya herneyse) 21. 03. 2013 tarihinde imzaladım. Gelen evrakın paketini açmadım bile. daha sonra cayma süresi içerisinde sözleşmemi iptal ederek durumu bir dilekçe ile özetleyip gelen evrakların hepsini iadeli taahhütlü bir şekilde ptt yoluyla gönderdim.
(aynı şekilde alarm sistemi iptalini de istedim)


Her iki iptalim de henüz gerçekleşmedi. beni arayan arkadaş cayma hakkımın bulunmadığı yönünde bilgi veriyor. ama ben hakkımı biliyorum ve sözleşmelerim iptal edilmez ise her hukuki hakkımı kullanacağımı bilmelerini istiyorum.

Sinan 175 Okunma

Cevaplar

 • Sinan16 Temmuz 2013

  arkadaşlar Eyüp Kaymakamlığı Tüketici Sorunları İlçe Hakem Heyeti ne yapmış olduğum sözleşme iptali şikayetim lehime sonuçlandı.Bakalım firmanın bundan sonraki tepkisi nasıl olacak bilgilendirmesini yapacağım.

 • Sinan22 Nisan 2013

  arkadaşlar daha önceden söylemiş idim bu konuyu sürekli gündemde tutacağım belli bir süre iş yoğunluğundan sisteme giremedim. ben hak hukuka riayet etmeye çalışan biriyim müteşebbisleri karalamak çamur atmak gibi bir derdim yok. fakat firmanın izlemiş olduğu tutumlardan ve edindiğim bilgilerden sonra cidden sıkıntılı bir firma olduğuna kanaatim iyice arttı. size şu kadarını söyleyeyim ikametgahımın bağlı bulunduğu Eyüp Kaymakamlığı Tüketici Hakem heyetine başvurumu yaptım. inanın bana firma ismini söylemeden çok sayıda şikatey olduğunu söyledi. şikayetlerin konusu buradakiler gibi. biraz zaman alacağını söylediler bakalım süreç neyi gösterecek. şu an için bekliiyorum ama biraz daha canımı sıkarlarsa savcılığa suç duyurusunda bulanabilirim. bunun için gerekirse buradaki mağdur arkadaşlardan bilgi belge desteği isteyebilirim. herkese iyi günler.

 • Sinan12 Nisan 2013

  müşteri ile görüşülerek şikayete konu sorun hakkında bilgi verilmiştir. kopyala yapıştır. sadece bilgi veriyor. benim dediğim gibi olur diyor uzlaşma yok. sorun ve şikayet devam ediyor. mağduriyetim giderilmedi. faiz yememe sebep oluyorlar.

 • Sinan11 Nisan 2013

  konuyu her zaman canlı tutacağım. takip edenler bilsinler ki bu firma çözüm odaklı değildir. bir sözleşme 7 gün içerisinde iptal edilebilir. bunuda taahhütlü bir mektup ile yapmış olmama rağmen halen sözleşmelerimi iptal etmedikleri gibi kredi kartlarımdan para çekmeye devam ediyorlar.

 • Sinan05 Nisan 2013

  standart bir yorum. konu hakkında bilgi verilmiştir demekle sorun halledilmiyor. benim için şikayetin konusu halen devam etmektedir. cayma hakkımı iadeli taahhütlü olarak süresi içerisinde göndermiş olmama rağmen isteğimi hiçe sayıyorlar. tüketici olarak sözleşme yapmak gibi fesih hakkımında olduğunu bir türlü kabüllenmiyorlar. buda şirketin ilerleyen zamanlarda kurumsallaşma adına büyük sıkıntılar çıkaracaktır. müşteri memnuniyetini kesinlikle düşünmüyorlar. grup hakkında diğer şikayetlerin birçoğunu okudum. aynı şeyler herkesin başına gelmiş. hs group için yasal yollara başvurmak zorunda kalacağım. zaten izleyeceğim yol ile ilgili olarak avukat arkadaşımdan fikrini almıştım. kredi kartımdan çekilen tutar çekildiği tarihten itibaren 20 gün içerisinde hesabıma yatmaz ise süreci başlatacağım. bu arada güya hiçbir şeyden haberi olmayan müşteri temsilcisi beni arayarak iptal etmek istediğim check up paketimin kullanımını hatırlatıyor! pişkinliğin bu kadarına pes doğrusu.

 • HS Group Temsilcisi04 Nisan 2013

  Müşteri ile görüşülerek şikayete konu sorun hakkında bilgi verilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön