01 Nisan 2013 #1718462

HS Group Üyeliğimi İptal Ettiremiyorum!

HS Group'un ısrarlarıyla Köpük Kart almıştım. Sonra bir sürü özellik anlatarak Kadıköy Card adında başka bir hizmet satmaya çalıştılar. Öğrenci olduğumu söyleyip almak istemedim en sonunda ücreti çok aşağı çekerek beni ikna ettiler. Sabit hat kullanmadığım için alarm hizmetinden yararlanamadığım gibi bu sebepten defalarca arandığım için telefonları her seferinde yanıtlamak durumunda kaldım.


Alarm kurulamadığından ödeme başlatılamadı denildi ve tekrar onay istendi. Hizmetlerin içeriği hiçbir şekilde değişmeyerek anlatıldığı için yine Kadıköy Card'la alakalı bir durum olduğunu sanarak Süper Card'a karta ekstra onay vermiş oldum. Ve hiçbir şekilde iptalini gerçekleştirmiyorlar, dava açacağım!

Nalan 416 Okunma

Cevaplar

  • Nalan05 Nisan 2013

    Üyelik uzatma ve aynı içeriğe sahip ikinci hizmet kartımın iptali için 1 haftadır sürekli sizinle iletişim kurmaya çalışıyoruz. Kendi dahili numarasını vererek beni herhangi bir sorunda arayın diyen Gözde hanım verdiği numaradan ulaşılamıyor ve kimse onu bağlamıyor. Uzun çabalar sonucu Ayla Hanım ile görüştük, konuyla bizzat ilgileneceğini söyledi ama sonrasında yine arayan soran yoktu. Hattımız mimlendiği için aramalarımıza da cevap verilmez oldu, Ayla Hanım sabah 9'da girdiği toplantıdan akşam 6 oldu çıkmaz oldu. Farklı bir numaradan arayınca ise telefonlar birden açılmaya ve Ayla Hanım masa başında oturur olmaya başladı. İnternete ve tüketici heyetlerine yığınla gelen binlerce şikayet altında hala kendinizi savunabiliyor musunuz? Müşteri hizmetleriniz ve hizmet politikanız "0". Hizmet vermeye değil hizmet satmaya çalışıyorsunuz birincil göreviniz sadece bu. Son olarak 100 binlerce kez aramamız neticesinde Ayla Hanım kredi kartı ekstrelerimizi fakslamamızı ve gerekenle Murat Bey'in ilgileneceğini bizi ertesi gün 17.30'a kadar arayacağını söyledi. Ne Murat Bey aradı ne de o günden sonra Ayla Hanım telefonlarımıza cevap verdi. Şahsi telefonum diyerek bana hizmet sattığı ilk gün bu numarayı veren Ayla Hanım, aranıldığında başka bir kız çıkıyor ve Ayla Hanım burada yok diyor. Bu nasıl bir örgüt nasıl bir hizmet, ne yapmaya çalışıyorsunuz? Üyelik iptalinden vazgeçip hizmet almaya devam etsem telefonlarıma kimse cevap vermeyecek mi, nasıl bir ortamda hizmet anlayışı bu? Yüzlerce insan aynı hataya düşerek hizmetlerinizi onaylıyor, dolandırıcı olduğunuzu ve savcılıkla yüzleşmeyi gerçekten kabul ediyor musunuz? Olabildiğince iyi niyetli iki taraf olarak sorunu çözmeye çalıştık ama korkarım 3 gündür açılmayan telefonlar neticesinde bugün Tüketici Hakem Heyeti'ne dilekçe verdim. Olayın daha çok büyümesini istediniz, siz bilirsiniz. Güvenirliği "0" olan bu firmanın bir daha adını duymak istemiyorum ve artık bütün kartlarımın iptalini sizinle tüm ilişiğimin kesilmesini, telefon bilgilerimin silinmesini istiyorum. Önce müşterilerinizi insan yerine koyup şu saate kadar arayacağız, ilgileneceğiz dediğinizde sözünüzde durmayı bilin. Murat Bey'e kendi rızamızla ulaşmaya çalıştığımızda bile izin verilmiyor, yetkiniz yok, ses kayıtlarınızla onaylamışsınız gibi tepkiler alıyoruz. Karaköy'de gerçekten bir yeriniz var mı çok merak ediyorum. Milletin 3 kuruşluk maaşlarıyla ekstrelerini ödedikleri hesaba fütursuzca bloke koyduğunuz için size prim ve dolgun maaş vaadeden işverenleriniz ve böyle bir kazanca "varım" dediğiniz için siz çalışanlara yazıklar olsun başka da bir şey demiyorum!!

  • Nalan02 Nisan 2013

    Ayla hanım konuyla bizzat ilgileneceğini söylediği halde sabahtan beri telefonlarımıza cevap vermiyor. Farklı bir numaradan aranılınca o telefon saniyede açılabiliyor nedense. İmzalamadığım ve elimde olmayan 4. bir karttan dolayı da ekstra çekim yapılıyor. Üstelik limitiniz yeterli olmadığı için bugün çekim yapılacak diye telefonla aranıp "Napıyorsunuz siz ben öyle bir şeye onay vermedim sakın çekmeyin" dememe rağmen ilgileneceğiz denilip bir daha sesini duyamadığım Ayla hanımın sevgili müdürü Gözde hanım. Ben aramasam kimsenin bana döneceği yoktu hoş kimsenin soruna çözüm bulma gibi bir kaygısı yok. Buraya da formaliteden ilgilenilmiş gibi yorum yazıyorsunuz. Ayda 200TL ne demek! Hem de içerikleri tamamen aynı olan bana hiçbir faydası dokunmayan kartlar!!! Elimizde onaylarınız var diyerek insanları başınızdan savmaya çalışıyorsunuz. Günde 4-5 kez farklı numaralardan arayarak aynı bilgileri sunup farklı bir kart için onay alıyorsunuz. Vermediğiniz hizmetler için milletin kredi kartına koyduğunuz blokeler dua edin yarın bir gün sizi rızkınızdan etmesin. Bu kadar bedduayla nasıl ayakta durabiliyorsunuz inanılır gibi değil. Birilerinin bu telefon sistemine son vermesi lazım. Ayla hanım beni ilk Kadıköy Kartı satmak için aradığında nasıl almaya zorundaymışım gibi ikna etmeye çalıştığına dair olan ses kayıtları da dinlesin. Sadece "tamam" dediğimiz sesleri dinlemekle olmuyor ne yazık ki. Kimse beni kullanmayacağım ve kullanmadığım için memnun kalamayacağım hizmetleri ödemekle yükümleyemez. Laf ebeliği ile insanları daha fazla kandıramayacaksınız. Gerekirse her türlü sosyal medyadan sesimi duyuracağım, bu kadar insanı mağdur etmeye hakkınız yok. Yarın da bu iş hallolmazsa yazım hazır, tüketici haklarına ve savcılığa başvuracağım, bilginize...

  • HS Group Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşteri ile görüşülerek şikayetine konu hakkında yasal dayanakları ile ilgili bilgi verilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön