05 Mart 2014

HS Group Sürekli Yeni Üyelik Yapıyor

2013/07 aydan itibaren yapılan tüm üyeliklerimin iptalini tarafınıza defalarca bildirmeme rağmen henüz 3 üyelik iptal ettiniz. 7 ayda. ettiğiniz rakamı da olduğu gibi yeni üyelikte aldınız. HS Group attığım maillere cevap bile verilmiyor. J** hanım bana siz yapmışsınız üyeliği demek kolay . Ben 10'u aşkın üyelik alacak kadar saf değilim.


İptallerinize karşılık yapılmış işlemler olduğu söylenmiştir çalışanlarınız tarafından. Ayrıca 2 gündür alarm sistemlerimin sökülmesi için hem mail, hem telefonda bildirdim ama kimse dönmüyor. Zamanını beklemek istemiyorum hepsi sokulsun, sonra yenilenecek deyip uğraşmak istemiyorum firmanızla. Psikolojimi altüst ettiniz.

Özlem 214 Okunma

Cevaplar

  • HS Group Temsilcisi10 Mart 2014

    Müşteri ile görüşülerek şikâyeti çözümlenmiştir.

  • HS Group Temsilcisi07 Mart 2014

    Müşterinin talebi alinmistir.

  • Özlem06 Mart 2014

    şikayetim hs group tarafından cevaplanmış olup jale hn ve murat beye teşekkür ediyorum.jale hn iptallerimin gerçekleştiğini söyledi haftaya son gerçekleşcek iptalimle birlikte ve alarmlarım söküldükten sonra sıkıntım çözülcek inşallah. artık rahat bir uyku uyumak istiyorum.çok zor günler geçirmişken bu şekilde uğraşmakta çok zordu. yoksa kimseyi kırmak ve karalamak değil niyetim.saygılarımla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön