24 Nisan 2013 #1760102

HS Group Medpower Ailesine Hoşgeldiniz Mesajı!

Hs Group ile ilgili var olan sıkıntılarım devam ederken bugün cep telefonuma saat 14.50 de Medpower Ailesine hoşgeldiniz. 44 44 911 nolu çağrı merkezimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz sağlıklı günler dileriz diye bir mesaj geldi. Bu şirket ile ilgili yeni bir sözleşme imzalamadım neden böyle bir mesaj geldi. Zaten 1 aydan beri süregelen çözülmesini beklediğim şikayetlerim var. durum böyle iken neden tarafıma böyle bir mesaj geliyor. Neden hala rahatsız ediliyorum.

Sinan 163 Okunma

Cevaplar

 • Sinan28 Mayıs 2013

  Güncelleme yapmak için yazıyorum. Bugün Tüketici Hakem Heyetini aradım (Eyüp) ve 1.şikayetim ile ilgili yazışma cevabının geldiğini 10 güne kadar gerekli olumlu kararın çıkacağını söylediler. bekleyeceğim. Bu arada firma ile ilgili sıkıntıları devam eden arkadaşlarım bir organizasyon yapmaları halinde destek vereceğimi belirtme isterim. Firmaya gidip görüşmek gibi. bir arkadaşım ile bu konu hakkında fikir alışverişi yapıyoruz. ücret iademi almış olsam bile başka insanlarının canı yanmasın diye bu tip bir organizasyona katılabilirim.herkese selamlar.

 • Sinan15 Mayıs 2013

  arkadaşlar durum halen aynı ama artık aranmıyorum. kredi kartlarımı değiştirdim ve tüketici hakem heyetine başvurumu yapıp sonucunu bekliyorum. inşallah para iadelerini de alacağım. aman arkadaşlar mesafeli satış sözleşmelerine dikkat. bu arada firma ile ilgili sıkıntılarını müspet yönde çözen var ise izlediği yolu yazarsa sevinirim. aynı yoldan gideceğim. selamlar

 • Sinan25 Nisan 2013

  ilerleyen zamanlarda olumsuz bir durumda ispat olsun diye yazıyorum. Sizin yenilenmiş bir üyeliğiniz bulunmamaktadır. Biz eski üyeliğiniz (eski üyelikten kastettiği iptali için uğraştığım üyeliğimi) hatırlatmak istedik diyor. Benim iptal etmek istediğim üyeliğimi bana kullandırmak istiyor. Ben ise konuyu Tüketici Hakem Heyetine taşıdım oradan gelecek cevabı bekliyorum. Değerli dostlara duyurulur.

 • HS Group Temsilcisi24 Nisan 2013

  Müşteri ile görüşülerek şikayetine konu hakkında bilig verilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön