25 Mart 2013 #1705476

HS Group Köpük Kart!

Bir arkadaşım vasıtası ile telefonuma ulaşan ve HS Group adı altında kuru temizleme hizmetleri sunan ve Köpük Kart'ın ek hizmetlerini de anlatan pazarlamacı ikna ve referans telefon numaraları için aynı gün içinde ve ertesi günü defalarca araması üzerine 180 TL'lik paketi satın aldım.Daha ilk siparişimde problemler ile karşılaştım; Ürünler alınması gereken günde teslim alınmadı,gece yarısına doğru teslim edildi.


Ambalajını açtığımda temizlenmediğini ve üzerilerine sigara kokusu sindiğini farkettim. Bunu bildirerek ödememin iadesi ile üyeliğimin iptalini talep ettim ancak tekrar ürünleri vermeden bunu gerçekleştiremeyeceklerini belirttiler ve henüz talebimi yerine getirir geri dönüş yapmadılar.

Mustafa 342 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa26 Mart 2013

    Dry İstanbul ile ilgili daha önce yazılan ve kendi yazdığım tüm şikayetlere maalesef daha ilk siparişim sonrasında katılıyorum. Üzerine şikayetvar.com adresine yazdıktan sonra haftalardır geri dönüş yapılmazken aranmamı ve bu telefonda Medine isimli bir bayanın üste çıkmak ve hatalı olarak beni göstermeye çalışmasını ekleyebilirim.Problem çözmek yerine yeni problemler çıkarmak ve müşteri daha fazla memnuniyetsiz bırakmak da asıl işleri olan Temizleme işlerinde olmadıkları kadar başarılılar.Pazarlamacı M K'dan tutun da M Hanıma ve ürünlerin temizlenmeyip üzerine sigara kokuları sinmesine sebep tüm personelinden ve komple dry istanbul'dan şikayetçiyim,hakkımı helal etmiyorum.

  • HS Group Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşteri ile görüşüldü.Şikayetine konu sorunu hakkında bilgilendirme yapıldı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön