29 Nisan 2013 #1770039

HS Group İptal İşlemini Yapmadı!

Müşteri hizmetlerinin söylediği söz aynen " söylediğim dışında herhangi bir şey gelirse hiçbir şey imzalamadan iptal edebilirsiniz" idi. bende gelen sözleşme de eksik gördüğüm için iptal başvurusunda bulundum. ama iptali gerçekleştiremeyeceklerini söylediler. yardımcı olduklarını sanarak sürekli parayı başka bir hizmete aktarmaktan bahsediyorlar.


Yasal hakkım olan iptal işlemi gerçekleşmediği için bankamın genel müdürlüğüne faks yazdım. bunu da buraya siz değerli vatandaşların aynı mağduriyeti yaşamaması için bilgilendirmek istedim. bir sefer onay verdiğiniz takdir de, sözleşme sonrası bile size danışmadan para çekimi yapıyorlar.

Emrah 117 Okunma

Cevaplar

 • Emrah18 Mayıs 2013

  sorun üyeliğimin iptali ve paramın tamamının kartıma aktarımı ile çözülmüştür. darısı diğer magdurların başına diyorum.

 • Emrah18 Mayıs 2013

  İPTAL İŞLEMİ GERÇEKLEŞMİŞ OLUP, PARANIN TAMAMI KARTIMA TEKRAR YATIRILMIŞTIR ARKADAŞLAR. DARISI SİZİN GİBİ MAGDURLARIN BAŞINA DİYORUM.

 • HS Group Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Müşteri ile görüşülerek şikayetinin şirketimiz ile ilgili bölümünün cuma günü sonlanacağı bilgisi verilmiştir. Yanlış bilgi ve görüşlere sebebiyet verilmemesini önemle rica ederiz.

 • Emrah08 Mayıs 2013

  2 ayı geçti bu sorun, firma göz göre göre insanların parasına el koyuyor. savcılığı böylesi gereksiz konularla meşgul etmek istemiyordum. fakat, sizin dediğiniz gibi savcılığa başvuru da bulunucam. bunun yanı sıra tüketici hakları ihlali için tazminat davası da açıcam...

 • Emrah01 Mayıs 2013

  müşteri temsilcisi ile görüşülüp, iptal işleminin gerçekleştireleceği bankam ve hs group arasında yazışmalardan sonra ücretin iadesinin yapılacağı bildirildi. ücret iadesinden sonra tekrar yorum yazarım bilginize.

 • HS Group Temsilcisi30 Nisan 2013

  Müşteri ile görüşülerek şikayete konu sorunu çözülmüştür.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön