HS Group Yanlış Bilgilerle Satış Yapıyor.

Korhan K. |

Birkaç ay önce telefonda 300 TL yüklü kuru temizleme kartı satın aldım. İlk sefer kuru temizleme hizmetinin parça sınırı olmadan ücretsiz verileceği bilgisi satıştan önce verilmişti. Ayrıca 1 yıl boyunca hizmetlerinden herhangi bir sebeple memnun kalmazsam paramın iade olacağı bildirilmişti. Ücretsiz olacağı söylenen ilk denememden sonra kartımdan 150 TL'nin çekildiğini gördüm.

HS Group müşteri ilişkilerine ulaşmak için günlerce uğraştım. En sonunda ulaştığımda telefon kayıtlarını inceleyip dönecekleri söylendi. Ancak aylar geçmesine ve çok uğraşıp birkaç sefer daha kendilerine ulaşmama rağmen hep verilen yanıt aynı. Satış yaptıktan sonra bu firmadan hizmet ya da yanıt alınamıyor, işleri bitiyor.

Etiketler :

Habersiz - Fazla Tahsilat Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mayıs
  09:45

  Müşteri ile görüşülerek memnuniyeti sağlanmıştır.

 • Korhan K.
  03 Mayıs
  23:45

  Aylardır olduğu gibi halen firmadan kimse beni arayıp şikayetimle ilgilenmediği gibi ben de halen firmadan kimseye ulaşamıyorum. Telefonlarını hergün saatlerce arıyorum;çalıyor çalıyor açan yok. Müşterilerinden paraı aldıktan sonra kendilerine ulaşılamayınca bıkıp peşlerini bırakmamızı bekliyorlar.

 • Korhan K.
  03 Mayıs
  23:40

  Halen bana ilk deneme kullanımının kartımdan kesilen tutarının iadesi hakkında bilgi verilmedi. Firmadan kimseye ulaşılamıyor.

 • 03 Mayıs
  11:38

  Musterinin talebi tarafimiza ulasmistir,en kisa surede cozumlenrek kendisine donus yapilcaktir