28 Ağustos 2013

HS Group Üyelik İptalini Yapmıyor!

Ağustos başında HS Group'un Medpower sağlık kartını telefonda satın almış , ödemeyi de kredi kartından bilgilerimi vererek yapmıştım. Ancak satış temsilcisinin, kartın geçerli olduğu hastaneler ile ilgili vermiş olduğu bilgilerin doğru olmadığını , daha sonra hem ilgili hastanelerle hem de HS Group müşteri temsilcileriyle yapmış olduğum görüşmede öğrendim.

Bu nedenle, gelen kartı kabul etmedim ve 14 Ağustos'ta üyeliğimin iptal edilerek ödemiş olduğum tutarın iade edilmesini talep ettim. Bana 7-10 gün içinde işlemimin neticelendirileceği belirtildi.
Ancak bugün (28 Ağustos) yapmış olduğum görüşmede , henüz yanıtlanmadığını ve "merak etmemem gerektiği" belirtildi. Firmayı Hakem Heyetine şikayet edeceğim.

Haci 178 Okunma

Cevaplar

 • HS Group Temsilcisi06 Eylül 2013

  Müşteri ile görüşülerek şikayete konu sorunu çözümlenmiştir.

 • Haci02 Eylül 2013

  Şimdi arayıp, para iadesi sürecini bankaya yazı yazarak başlattıklarını ve kredi kartıma 10 gün içerisinde iade olacağını belirttiler. Bakalım ne yapacaklar. Buradan paylaşacağım gelişmeleri.

 • Haci02 Eylül 2013

  Şikayetim ile ilgili olarak "Şikayet Durumu: Cevaplanmış" ibaresi bulunmakta ama maalesef böyle bir durum söz konusu değil. Kimse bana geri dönüş yapmadı sorunum hala çözülebilmiş değil. Böylelikle HS Group da tüm şikayetlerle ilgilenmiş ve yanıtlamış gibi bir intiba oluşuyor ancak böyle bir durum söz konusu değil. neden bu açıklanma eklenmiş anlayamadım?

 • HS Group Temsilcisi31 Ağustos 2013

  Müşterinin talebi alınmıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön