HS Group Sürekli Yeni Üyelik Yapıyor.

Özlem Y. |

2013/07 aydan itibaren yapılan tüm üyeliklerimin iptalini tarafınıza defalarca bildirmeme rağmen henüz 3 üyelik iptal ettiniz. 7 ayda. ettiğiniz rakamı da olduğu gibi yeni üyelikte aldınız. HS Group attığım maillere cevap bile verilmiyor. J** hanım bana siz yapmışsınız üyeliği demek kolay . Ben 10'u aşkın üyelik alacak kadar saf değilim.

İptallerinize karşılık yapılmış işlemler olduğu söylenmiştir çalışanlarınız tarafından. Ayrıca 2 gündür alarm sistemlerimin sökülmesi için hem mail, hem telefonda bildirdim ama kimse dönmüyor. Zamanını beklemek istemiyorum hepsi sokulsun, sonra yenilenecek deyip uğraşmak istemiyorum firmanızla. Psikolojimi altüst ettiniz.

Etiketler :

Habersiz Sözleşme Yenileme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sözleşme - Poliçe İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Mart
  11:28

  Müşteri ile görüşülerek şikâyeti çözümlenmiştir.

 • 07 Mart
  14:24

  Müşterinin talebi alinmistir.

 • Özlem Y.
  06 Mart
  11:06

  şikayetim hs group tarafından cevaplanmış olup jale hn ve murat beye teşekkür ediyorum.jale hn iptallerimin gerçekleştiğini söyledi haftaya son gerçekleşcek iptalimle birlikte ve alarmlarım söküldükten sonra sıkıntım çözülcek inşallah. artık rahat bir uyku uyumak istiyorum.çok zor günler geçirmişken bu şekilde uğraşmakta çok zordu. yoksa kimseyi kırmak ve karalamak değil niyetim.saygılarımla..