HS Group Mükemmel Hizmet Kalitesi...

Doğan K. |

Hizmet almaya başladığım bu zaman içinde şikayet yazmaktan kendimi yazar gibi hissetmeye başladım. Ben bu konuda kendimi geliştirmeye başladım ama siz her gün geri gidiyorsunuz.
25 Mart'ta aldığınız ürünlerimi şuana kadar hala bana teslim etmediniz. Konuyla ilgili yetkin olduğunu düşünmediğim call center inizi aradığımda geliştirdiğiniz ortak yalanınız olan şu an şoföre ulaşamıyorum sizi bir saat içinde arayacağım diyerek aramadığınız. Bir de en güzel tarafı satış temsilcileriniz siz bizim özel müşterilerimizden siniz size özel şu paketimiz var demeniz. Para almaya gelince şirin hizmete gelince varyemez Sizi şikayet edecek bu siteden başka kanalımız yok Olsa inanın orada yaparım. Bu konuma çözüm olacak yetkin bir ekibiniz olduğunda beni arayacağını mükemmel hizmet kalitenizi anlatacağınızı sonrasında ise şikayetimiz kaldırmamı isteyeceği o anı sabırla bekliyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Mart
  10:10

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0 212 377 07 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz

  Saygılarımızla,

  Hs Group İletişim Merkezi