24 Ocak 2014

HS Group Kuru Temizlemede Takım Elbisemi Kaybetti Değerini Ödemiyor.

HS Group ve web sitesi www.hsgroup.com.tr olan kapıdan alıp kapıya teslim eden kuru temizleme firmasına, rutin siparişlerimden biraz daha kalabalık bir sipariş verdim . Kirlilerimiz kuru temizlemeye gönderdim. Geriye bir adet NetWork marka takımımın ceketi aynı pantolonu bir başka müşteriye ait olmak üzere yanlış gönderildiğini tespit ettim. Kendilerine yanlış gönderdikleri pantolon ile takımımın ceketini de gönderdim ki kaybettikleri pantolonumu bulup tarafıma iade edebilsinler. Lakin 3 aydır takımımı bulup teslim etmedikleri gibi, kaybettikleri Network takımına dair 500 TL ödeme teklif ettiler. Bugün 500 TL'ye NetWork'te herhangi bir takım almanız söz konusu bile değildir.

Osman 220 Okunma

Cevaplar

 • Osman 17 Şubat 2014

  hani noldu yetkili kardeş? hala sizden bi ses seda çıkmadı? gayriciddi terbiyesizler.

 • HS Group Temsilcisi30 Ocak 2014

  Müşteri ile görüşülerek ürüne ait faturayı ibraz etmesi halinde tazmin yapılacağı aksi takdirde müşteri memnuniyeti uygulamasının gerçekleşeceği bilgisi verilmiştir. Müşteri ürüne ait fatura ibraz edemediği için sorun bu aşamadadır.

 • Osman 27 Ocak 2014

  Bugün bu firma ile çalışacaksanız, bu firmaya teslim ettiğiniz bütün ürünlerinizin faturasını evinizde saklamanız gerekirmiş. Firmadan bir müşteri temsilcisinin ettiği lafın nereye gittiğini bilmemesinin faturası bu. 500TL teklif etmişiz daha ne istiyorsunuz, böyle durumlarda ancak 200TL verilir de diyebilecek kadar pişkin kendini bilmez bir müşteri temsilcisi. Varın gerisini kendiniz düşünün.

 • HS Group Temsilcisi26 Ocak 2014

  Musterinin talebi alinmistir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön