21 Kasım 2014

HS Group Hizmet İptalinde Haksız Ücretlendirme.

Geçen sene Kasım ayında üye olduğum Sline alarmın yanında bana Supercard sunuldu ve bir çok avantajı vardı. Zaten alarmı kurmamdaki sebep buydu. Normal şartlarda sözleşme bitimine 1 ay kaladan öncesine kadar iptal edilebilir, eğer 1 aylık süreden az süre kalana kadar taraflardan biri fesih işlemini yazılı yapmazsa sözleşme aynı koşullarda yenilenmiş sayılır yazısına rağmen bitime 29 gün kala bir arkadaş beni aradı ve Sline' a ayrı Supercarda ayrı para ödemem gerektiğini anlattı.

Bunu kesinlikle kabul etmediğimi kendisine belirttim o da beni müşteri hizmetlerine yönlendirdi. Yaklaşık 10 gündür günün gecenin her saatinde farklı numaralardan aramama rağmen kesinlikle ulaşamıyorum, iptal edemiyorum.

Bilge 830 Okunma

Cevaplar

  • HS Group Temsilcisi28 Kasım 2014

    Müsteri ile görüsülerek sikayetine iliskin konu hakkinda gerekli bilgilendirilme yapilmistir.

  • Bilge26 Kasım 2014

    Dün yetkili olduğunu söyleyen bir arkadaş aradı ve normalde ödediğim ücretin 5 Zamlı haliyle o anda telefonda kabul etmem gereken, kapatırsam ya da hemen ödeme yapmazsam bir daha sunamayacağını söylediği bir teklif yaptı. Kendisine 30 Kasım a kadar üye olduğumu ve ödemeyi Aralık ta yapabileceğimi söylememe rağmen kabul etmedi. Ben de kendisine alarmın derhal sökülmesini talep ettim fakat Aralık Ay'ından önce sökmeyecekleri söyledi. Sanırım bana otomatik yenileme adı altında yeni masraflar çıkarmak için yeni bir oyun bu? Ücretsiz olarak nasıl kurtulabilirim bu şirketten gerçekten çok sıkıldım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön