03 Mayıs 2013

HS Group Habersiz Sözleşmemi Uzatıp Para Aldı!

HS Group adlı şirket bitmiş olan sözleşmemi onayımı almadan yenilemiştir . HS Group adlı şirket , benim sözleşmem bitmiş ve bütün taksitlerimi bankadan çekmiş olmalarına rağmen hesabımdan para çekmeye devam etmişler ve yetkiliyi aradığımda bana telefonda onay verdiğimi söylemişlerdir .

itiraz ettiğimde telefon kayıtlarında mevcut olduğunu söylediler , dinletin dediğimde savcılık izni gerekli gibi bahane söylediler . hakkımı yasal yollardan arayacağımı söylediğimde beni arka arkaya aradılar ve en son konuşmamızda 1000 tl olan parayı 600 tl yapabileceklerini ve devam etmemi istediler .kesinlikle bunu kabul etmeyeceğimi söyledim , benim böyle bir onayımın olmadığını söyledim .

Hasan 170 Okunma

Cevaplar

  • Hasan05 Mayıs 2013

    HS GROUP adlı şirket tarafından arandım ve alınan paramın iadesinin bankaya yapılacağının ve bunu için banka ile yazışmaların yapıldığının , bu bilgim dışında yapılan sözleşmenin iptalinin yapılacağının sözü verilmiştir . Şikayetimin konusu olan bu sorunun çözümü 06.05.2013 pazartesi günü bankaya gittiğimde belli olacaktır . Şikayetimin konusu olan bu sorunun çözümlendiği kesinleştiği zaman şikayetimi sileceğimi bildiririm . Aksi takdirde yüce türk adaletine güvenim sonsuzdur .

  • HS Group Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşteri ile görüşülerek şikayete konu sorunun çözümlendiği bilgisi verilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön