sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Kronik Sorunlu HP ALL İn One PC

Fikret Fikret18 Ekim 21:23

Yaklaşık 10 yıldır çeşitli markaların ALL in One PC lerini kullandık. 6 sene önce HP nin üst versiyon ürünlerini almaya başladık. Fakat HP ürünleri çok iyi olmasına rağmen 6 ay inde ekranlarında toz alma sebebi ile beyazlamalar başlıyor. Sıcaklık nedeni ile tozu yakarak beyazlanmalara sebebiyet veriyor. 

Tüm makinelerimizin bugüne kadar ekranları değişti. Dün itibari ile servisi aradım ekran değişmesi gerek diye 3770 TL ücret istediler. Kronik ekran sorunu olan bu cihazlara bu kadar ücret ödemek çok mantıksız ayrıca firmanızdan devamlı bu cihazlardan almamıza rağmen. 

6 ay ya da 1 yıl içinde ekranda muhakkak bu hata çıkıyor. Firmamızda hala ekranı tertemiz ***b*** cihaz var 12 yıllık. AMD Ryzen işlemcili HP ürünlerinden de almıştık, Nisan ayında onlardan da kurtulmak gerekecek. 

Amazon kampanyasından laptop alımları da yaptık. Bu hafta inşallah onlarda elimizde patlamaz. Son olarak şunu söyleyeceğim. 12 yıldır bu cihazlardan tüm markalardan kullandık ve en sorunlu marka HP. Benim gibi 3770 TL gibi afaki ücretlere mahkum olabilirsiniz. Fabrika bu kronik sorundan dolayı ücretsiz ekran değiştirmesi gerekirken arkasında durmuyor. Ayrıca ekran değişse bile, 6 ay sonra yine aynı sıkıntı hasıl oluyor.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

HP Logo HP 27 Ekim 11:12

Sayın İlgili; Müşterimiz Fikret S.'ın sitenize yazmış olduğu şikayet ile ilgili tarafınıza bazı bilgiler iletmek isteriz. Sitenizde yayınlanan yazısına istinaden Müşteri ilişkileri yetkilimiz Fikret S. ile iletişime geçmiş , konu ile ilgili bilgilendirme sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla; HP Türkiye Kurumsal Ürünler Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler