HP ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

HP'de Omen 17-AN003NT 2BU43EA Isınma Kapanma Bitmek Bilmeyen Sorunlar

2.103görüntüleme
Gizem
Gizem 28 Ekim 2020 11:02

Gerçekten bilgisayar aldığıma beni pişman eden bir ürün oldu. Özelliklerini hocama danışarak almıştım 2 yıl önce. Mükemmel hiç problem çıkarmayan bir alet olması gerekirken çıkardığı problemlerden nefret geldi gerçekten. Hani utanmasam bilgisayarı fırlatıp atasım geliyor. GTA 5 gibi eski bir oyunu oynarken bile kapanıyor. Servise gitti geldi, pil ölmüş değiştirildi, bıos güncellemesi yapılmış, işletim sistemi sorunlu olduğu için recovery yapılmış. 

Yani 2 senelik yeni bir bilgisayar için normal şeyler mi bunlar? Daha yeni geldi servisten hadi bu seferde Touch pad arıza verdi aradım servisi yetkiliyle Windows 10 u bir daha kurduk. Tam şükür düzeldi diyeceğim zaman bu seferde GTA 5 gibi saçma sapan bir oyunda kapanıyor. 

Üstelik çalışır pozisyonda kapanıyor bir de üzerine açılmıyor siyah ekran çalışır vaziyette kalıyor. Reset atmak zorunda kalıyorum. Bıktım gerçekten!

HP Logo
HP30 Ekim 2020 12:32

Sayın İlgili; Müşterimiz Gizem A.'ın sitenize yazmış olduğu şikayet ile ilgili tarafınıza bazı bilgiler iletmek isteriz. Sitenizde yayınlanan yazısına istinaden Müşteri ilişkileri yetkilimiz Gizem A. ile iletişime geçmiş , konu ile ilgili bilgilendirme sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla; HP Türkiye Kurumsal Ürünler Müşteri İlişkileri

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler