sta-1-hoverYetersiz Çözüm

HP Yukarıda Yazılı Yazıcı

Mehmet Mehmet4 hafta önce

25 Ekim 2020 tarihinde Kayseri Media Markt'tan Yukarıda markası ve model yazıcı aldım. Belirtmiş olduğunuz standartlardaki çıktıyı alamadım. Tamam yazıcının ilk kartuşları deneme mahiyetinde olabilir deyip aynı yerden tekrar yeni kartuş aldık lakin 8-10 sayfa bir çıktı aldık oda bitti. Sizin gibi dünya markası bir firmanın hele ki bir de 2020 yılı ödül almış firmanın ürünlerinin bizim gibi müşterilerinize yanlışlık olamayacağını ümit ederek bizlere yardımcı olacağınızı umuyoruz.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
1/5

Cevaplar

HP Logo HP 3 hafta önce

Sayın İlgili; Müşterimiz Mehmet D.'ın sitenize yazmış olduğu şikayet ile ilgili tarafınıza bazı bilgiler iletmek isteriz. Sitenizde yayınlanan yazısına istinaden Müşteri ilişkileri yetkilimiz Mehmet D. ile iletişime geçmiş , konu ile ilgili bilgilendirme sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla; HP Türkiye Kurumsal Ürünler Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Mehmet 3 hafta önce  

    Dünya markası yapmış firma olarak bir yazıcı aldım Tüketici Hakları kanuna göre iade etmek istiyorum iade alınmıyor ve yardımcı olunmuyor aldığım yere götürüyorum almıyorlar HP'yi arıyorum onlar kabul etmiyorlar.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler