HP Yeter Artık Bıktım Usandım!

Fatih Fatih25 Ekim 17:57

Bu sene mayıs haziran aylarında 3800 TL bir cihaz aldım HP' den gelen cihazı bir ay kullandım SSD bozuktu.Geri gönderdim değişim talep ettim. Bana yeni bir cihaz gönderdiler gelen cihazın ekranda sorun vardı SSD' de yine sorun vardı onu da geri gönderdim dediler ki elimizde sana gönderecek cihazımız yok paran iade edelim mi dediler ama doların artmasıyla bilgisayar fiyatları da arttı o yüzden kabul edemezdim tamir etmelerini istedim 20 gün boyunca cihazın gelmesini bekledim bu yüzden derslerime giremedim bu  sefer geldiğinde ise hoparlör bozuktu.

 Şimdi de hoparlör için göndereceğim ben artık bunlar yüzünden ailemle tartışır duruma geldim HP bana bir çözüm bulsun farklı bir model cihaz versin ya da başka bir yol bulsun Çünkü fazlasıyla mağdur oldum HP gibi bir marka yakışmıyor bir öğrenciyi bu kadar mağdur etmek.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

HP Logo HP 3 hafta önce

Sayın İlgili; Müşterimiz Fatih N.'ın sitenize yazmış olduğu şikayet ile ilgili tarafınıza bazı bilgiler iletmek isteriz. Sitenizde yayınlanan yazısına istinaden Müşteri ilişkileri yetkilimiz Fatih N. ile iletişime geçmiş , konu ile anlaşmaya varılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla; HP Türkiye Kurumsal Ürünler Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler