HP USB PC Kablosu Koli İçinden Çıkmadı

Aytekin Aytekin3 hafta önce

HP LaserJet Pro m102a Pro Lazer yazıcımın inden USB kablosu çıkmamıştır. Bu yazıcının wireless özelliği olmadığını hatırlatır, üretiminin ikinci amacından biri olan printer özelliğini gerekli parçaların eksikliğinden dolayı kullanılamaz olduğunu belirtmek, üretici firmanın bu konuda sürekli şikayet aldığını da eklersek; sorumsuz ve özensiz davrandığını gayet açık görmekteyiz.

Firmaların titizliğini, sadece ürün dizaynında değil sonrasında ki süreçlerde de görmeliyiz. Günümüz teknolojisinden böyle sorunların hala yaşanır olduğunu görmek hayal kırıklığıdır. Ürün sadece satılması ile firmayı enlere taşımadığını hatırlatmak isterim. Ücretini ödediğim yazıcımın çalışması için eksik kablosunun tarafıma iletilmesi için gerekenin yapılmasını istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

HP Logo HP 3 hafta önce

Sayin Ilgili; Musterimizin sikayeti ile ilgili tarafiniza bazi bilgiler iletmek isteriz; Musterimizin sitenize iletmis oldugu sikayetinde belirtilen telefon numarasi üzerinden kendisine ulasamamaktayiz. Musterilerimiz, HP Tuketici Urunleri Destek Hatti’ndan (0212 4448121) haftaici 09:00-18:00 saatleri arasinda tarafimiza ulasabilmektedirler. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi calismalar dileriz. Saygilarimizla; HP Tuketici Urunleri Operasyonlari

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler