14 Kasım 2015
Yorum Yap
#4192341

HP Tüketiciyi Yanıltma Yönelik Yaklaşım!

Bilgisayarımı "aşırı ısınmadan dolayı 5 dakika da bir kapanıyor ve uzun süre açılmıyor." Sorunu ile 04.11.2015 tarihinde, HP servisini götürdüm. Servis yerindeki görevli tarafından "Bilgisayarın anakartı arızalı ve ürününüzün üretimi 5 (beş) yılı aştığı için yedek parça temin edemiyoruz." bilgisi verildi.


Sonrasında ben kendilerine bunun dışında yapılacak başka bir işlemin olup olmadığını sorduğumda ise bana "Yapılabilecek tek şey soğutucu değişimi ama bu işlemde çözüm olmaz." Açıklamasını yaptılar. Bu bilgiyi yazılı olarak istedim fakat vermediler. Çünkü şikayetçi olacağım takdirde kazanacağımı düşünmüş olabilirler. Önümüzdeki günlerde Tüketici Mahkemesine başvura da bulunacağım.

Hüsnü 233 Okunma

Cevaplar

  • HP Temsilcisi19 Kasım 2015

    Sayin ilgili; Musterimiz, sayin Guner’in 14.11.2015 tarihinde sitenizde yayinlanan yazisi ile ilgili tarafiniza bazi bilgiler iletmek isteriz; Musteri iliskileri Yetkilimiz, sayin Guner ile irtibata gecmis ve iletilen soruna iliskin musterimizle gerekli bilgiler paylasilmistir. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi calismalar dileriz. Saygilarimizla, HP Tuketici Urunleri Operasyonlari

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler