06 Ekim 2018
Yorum Yap
#10995100

HP Servisi Garantideki Cihazımı Tamir Etmedi!

HP Pavilion bilgisayarımı garantisi dolmadan servise gönderdim. Ekranında küçük beyaz noktalar çıkıyordu. Ama yalnızca beyaz ekranda görülüyordu. Garanti süresi dolmamasına rağmen bilgisayarımı tamiri için yüklü bir ücret istendi ve garanti süresi dolana kadar oyalandığımı, kandırıldığımı düşünüyorum. Bilgisayarı göndermeden önce hızlı bir şekilde açılıyorsun şu an zor açılıyor. Sorunum çözülmediği takdirde daha yüksek kurumlara firmayı ve servisi şikayet etmeyi düşünüyorum. Bunu yapılan tarafıma yapılmış hakaret olarak görmekteyim.

Reyhan Reyhan 996 Okunma

Cevaplar

  • Reyhan14 Ekim 2018

    Yine de herhangi bir değişiklik olmamış şikayetime en ufak bir çözüm bulunmamıştır. Bu nedenle en yakın zamanda Tüketici Hakları'na şikayette bulundum ve hakkımı mahkemede arama kararı aldım. Aynı sorunu yaşayan vatandaşlara tavsiyemdir. Çünkü bazı firmalar nasılsa kimse şikayet etmiyor diye düşünerek hakkımızı gasp etmektedir. Hakkımızı makemede aramaya bizi itmektedir. Dolayısı ile bazı sorunlar gerekli mecrilere taşınmadan çözülemiyor. Lütfen hakkınızı arayın şayet ben öyle yapacağım ve yaptım. Tüketici Hakları'na online da başvuru yapılmaktadır. İlgilenenlere tavsiyem online olarak şikayet edin zaten bakanlıktan size geri dönüş yapılıyor.

  • HP Temsilcisi12 Ekim 2018

    Sayın İlgili, Müşterimiz B.'ın 06.10.2018 tarihinde sitenizde yayınlanan yazısı ile ilgili tarafınıza bazı bilgiler iletmek isteriz. Müşteri ilişkileri yetkilimiz, sayın B. ile irtibata geçmiş ve tarafımıza iletilen sorunla ilgili olarak müşterimize gerekli bilgilendirme paylaşılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, HP Tüketici Ürünleri Operasyonları

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler