19 Ekim 2015

HP Servis Garantili Ürünü Onarmıyor

HP Servisi garantisi devam etmesine rağmen, parça stok da yok diyerek, HP ALL ONE PC model bilgisayarımı onarım yapmıyor. Bunun yerine para iadesi olduğu söyleniyor fakat, uyuz süreç geçtiği için faturayı bulamıyorum, bunu bahane ederek, bilgisayarı bozuk şekilde iade edip işin içinden çıkmak istiyor, koskoca HP Firmasının, nasıl olur da garantisi devam eden bir ürünün parça desteğini kestiğini anlamıyorum, başka bir çözüm de bulunmuyor tehditkar şekilde ya fatura ya ürün iadesi şeklinde seçenek sunuluyor, ben garantisi devam eden ürünümü bozuk şekilde iade almasını istemiyorum ve müşteri hizmetleri hiçbir şekilde yardımcı olmuyor, kestirip atıyor. HP' nin bu durumu çözmesini istiyorum.

Süleyman 190 Okunma

Cevaplar

 • HP Temsilcisi13 Kasım 2015

  Sayin Ilgili; Seri numarası: 3CQ3492RV2 Musterimiz, sayin A.’in 19 Ekim 2015 tarihinde sitenizde yayinlanan yazisi ile ilgili tarafiniza bazi bilgiler iletmek isteriz; Musteri Iliskileri Yetkilimiz, sayin A. ile irtibata gecmis ve iletilen sorunla ilgili olarak musterimizle gerekli bilgileri paylasmistir. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi calismalar dileriz. Saygilarimizla, HP Tuketici Urunleri Operasyonlari

 • Süleyman07 Kasım 2015

  Arızalanan ürünümün parça teminini ve değişimini stok da olmadıkları için yapamayan firma, para iadesini de resmi faturanın olmasına rağmen fatura başkasının adına olduğu için iadeyi yapmıyor (hediye ürün olduğundan) 1 Yıl dolmamasına rağmen arızalanan ürünün nasıl parça tedariki olmaz?, nasıl stoklarında ürün olmaz bu da ayrı bir konudur. Biraz araştırmalarım sonucu ürünün çok sorunlu bir ürün olduğu da ayrı bir konudur, sonuç olarak 1 Ay aşkın süredir gerek HP us ile iletişime geçmeme haklı olduklarımı gördükleri ve çözüm üreticeklerini söyledikleri halde Türkiye'ye sanırım sözlerini geçiremiyorlar ki, hiçbir şekilde soruna çözüm bulamayıp ürünü iade etmişlerdir.

 • Süleyman05 Kasım 2015

  Firmanın avrupa temsilciliğiyle' de iletişime geçtim, ilgileniceklerini söylediler, türkiyeyi aradılar fakat sanırım Türkiye'ye söz geçiremiyorlar, veya Türkiye' ye çok önem vermiyorlar, aramalarına rağmen ilgilenmediler, cihazı geri alıp normal bir yere tamir ettireceğim, bundan sonra HP alırken 2 kere düşünmenizi tavsiye ederim. Koskoca firma kendi malına sahip çıkmıyor, onu da geçtim Türkiye temsilciğinine sözünü geçiremiyor vs vs... Uzak durun derim... .

 • Süleyman26 Ekim 2015

  Faturayı da bulduğum halde fatura, başkasının adına kayıtlı olduğu için iade yapılamamıştır. Bu ürün hediye gelmiştir, benim adıma olmaması normaldir, ürünün faturasını bulduğum halde, ne iade ne değişim ne tamir yapılmamış bir daha asla HP ürünü almayacağım parasını geçtim çektim eziyetin sınırı yok yazıklar olsun.

 • Süleyman20 Ekim 2015

  Servis iletişime geçti ve ürün iadesine karar verdi, hiçbir şekilde bana yardımcı olmadıkları için teşekkürler. Koskoca firma disbiritör firmadan, ürünün nereye satıldığını öğrenemeyip fatura alamıyor. Faturasız, tamir yapıldığı halde parça tehmin edilemediği yüzünden tamir yapılmayıp ürün iade ediyor. Cidden çok iyi HP Müşteri memnuniyeti, birde sürekli telefon da bundan bahsediyorlar. HP ürünlerini tercih ederken iki kere düşünün, HP sandığınız kadar büyük bir firma değil, sATTIĞI ürünün parçasını temin edemeyen bir firmadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön