HP Servis Çok Vasat!

Kenan Kenan3 hafta önce

02.09.2020'de cami kırık olan dokunmatik bilgisayarımın tamir edilmesi için HP servisi ile görüştük, 1870 TL fiyat verdiler ve kabul ettik, bir link gönderdiler ertesi gün ödemeyi gerçekleştirdim 04.09.2020 tarihinde Mecidiyeköy'de bom, AVM içinde bulunan yetkili servise teslim ettik. 10 gün kadar sonra dönüş olmayınca müşteri hizmetlerini aradık. Alınan cevap arıza için verilen teklifin ödenmesi, biz ödememiz yaptık dedim ve yine ödeme esnasında referans numarasını vermelisiniz dediler ve bize bundan kimse ilk başta bahsetmedi. 

Bunun ses kaydının araştırılması konusunda kayıt açın bilgi verin dedik ve yine bir dönüş vs olmadı, çok uzun süre bekletiliyoruz şu an bile 12 dakika bekledim ve kapattım tekrar aradım şu an 8 dakika oldu hala 4 kişi var önümde, ilk defa HP servisini kullandım Allah tekrar kullanmayı nasip etmesin bana, HP bilgisayar vs ne varsa bütün platformlarda bu sıkıntıları anlatacağım, kaliten bahsediliyor sürekli çağrı merkezi müziklerinizde ama maalesef bu kadar kötü hiçbir kurum yoktur.

Kendi gönderdikleri link üzerinden 03,09,2020 tarihide ödememi aldılar. Aradan 10 gün kadar sonra ben aradım ödeme referans numarası vereceğimi söylediler 16,09,2020 de ekran siparişi verilmiş ve ne zaman biteceği belli değil. Yazıklar olsun yazıklar olsun herhangi bir tamirciye götürseydim yarı fiyatına ya da daha az ve bir günde yaparlardı yazıklar olsun.

Gelişme :

1 hafta önce

HP firmasının yetkili servisine 03.09.2020 tarihinde ödememi yapıp - 04.09.2020 tarihinde bilgisayarımı elden teslim ettik. Basit bir ekran değişimi yapılacak, ama hala yapamadılar. Ve ne zaman yapılacağı belli değil yurt dışından parça bekleniyormuş ama ne zaman gelir 6 ay - 1 yıl - 5 sene, hiçbir fikrimiz yok deniliyor ve isterseniz paranızı hemen iade edelim alın bilgisayarı gidin diyecek kadar da minnetsiz bir firmadır. Müşteri hizmetlerine bağlanıp bilgisayarımın akıbetini sormam tam 26 dakika sürüyor ve bu süre boyunca da bana dinletilen müzik de kaliteden bahsediliyor yazık çok yazık kesinlikle bu firmanın ürününü tavsiye etmiyorum, çünkü servis hizmeti berbat, çözüm yok, bir yetkili ile görüşeyim sizden başka diyorum ben den başka kimse ile görüşemezsin diyorlar, gerçekten komik açıkçası bana mahkümsun deniliyor, tam 40 gündür bekliyorum, inşallah bir bu kadar daha beklemem ama hiç ümidim yok bu firmadan maalesef

np_image3 Ekli Görsel Var
  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

HP Logo HP 3 hafta önce

Sayın İlgili; Müşterimiz Kenan A.'ın sitenize yazmış olduğu şikayet ile ilgili tarafınıza bazı bilgiler iletmek isteriz. Sitenizde yayınlanan yazısına istinaden Müşteri ilişkileri yetkilimiz Kenan A. ile iletişime geçmiş , konu ile ilgili bilgilendirme sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla; HP Türkiye Kurumsal Ürünler Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Büşra 1 hafta önce  

    Servis ile ilgili benzer sıkıntıları bende yaşadım. Ben aramasam dönüş alamadım, tekrar aramalarımda yalan yanlış eksik bilgi kayıt ettiklerini fark ettim. Elden teslim ettiğim halde sürekli kargoyla almışız vs dediler.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler