sta-1-hoverYetersiz Çözüm

HP Şarjım Kırmızıdan Beyaza Dönüyor

Şafak Şafak20 Ekim 14:19

LAPTOP-JOC2C9CE adlı HP Laptop'ım son bir haftadır bana şarj anlamında sıkıntı yaşatmaya başladı. Şarja taktığım zaman kırmızı yanması gerektiği anlarda sürekli beyaza dönüyor ışık. Sanki şarj doluymuş gibi ancak şarj dolu değil. Şarj dolu olmasa bile beyaz ışık yanıyor ve sağ altta hala "şarj oluyor" ancak şarjı o an kaçtaysa aynı öyle kalmaya devam ediyor, hiçbir şekilde artmıyor. 

Bunun dışında diğer bir sorun da, şarjım 40'ın altına düştüğü anda bilgisayar birden kapanıyor ve şarja taktığımda %13 şarjı olduğunu gösteriyor. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Lütfen en kısa zamanda yardımcı olun.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

HP Logo HP 23 Ekim 10:59

Sayın İlgili; Müşterimiz Şafak G.'ın sitenize yazmış olduğu şikayet ile ilgili tarafınıza bazı bilgiler iletmek isteriz. Sitenizde yayınlanan yazısına istinaden Müşteri ilişkileri yetkilimiz Şafak G. ile iletişime geçmiş , konu ile ilgili bilgilendirme sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla; HP Türkiye Kurumsal Ürünler Müşteri İlişkileri

profile-icon Şafak 21 Ekim 12:28

Bu sorunlara ek olarak bugün yaşadığım diğer bir sorunu da yazmak istiyorum. Bilgisayarım şarjı%100 olmasına rağmen fişi çektiğim anda kapanıyor. Fişi taktığımda tekrar çalışıyor...?

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler