HP Neverstop Laser Mfp 120X Yazıcı  Arızası!

Görkem Görkem3 hafta önce

Belirtilen cihaz 26/06/2020 tarihinde HP destek tarafından onarılmak için alındı. 07/07/2020 tarihinde onarım bittiği bilgisi iletilerek cihaz tarafımıza teslim edildi. Cihazı kurduğumuz anda kağıt tepsisi aparatının gönderilmediği görülerek derhal bilgi verildi tarafımıza bir dönüş yapılmadı. Cihazı kullanmaya başladıktan sonra kağıt sıkıştırma, belli bir yerinden silik yazdırma problemleri devam ettiği gibi toner de çok kısa sürede bitmektedir. 

Cihazın garanti süresi bitmedi. Kullanmaya başlayalı henüz bir yıl dolmadı ama aldığımıza çok pişman olduk. Kullanmaya başladığımızdan beri kağıt sıkıştırmasından ve silik yazmasından dolayı yaptığımız kağıt israfı da cabası. Yıllardır HP kullanıcısı olarak, HP 'nin bu ürününden dolayı artık HP ürünü almamayı düşünmek durumunda kaldık. Konu ile ilgili çok kısa sürede tarafımıza dönüş yapılarak çözüm üretilmesini rica ediyoruz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

HP Logo HP 2 hafta önce

Sayın İlgili; Müşterimiz Görkem M.'ın sitenize yazmış olduğu şikayet ile ilgili tarafınıza bazı bilgiler iletmek isteriz. Sitenizde yayınlanan yazısına istinaden Müşteri ilişkileri yetkilimiz Görkem M. ile iletişime geçmiş , konu ile ilgili bilgilendirme sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla; HP Türkiye Kurumsal Ürünler Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler