31 Mayıs 2017
Yorum Yap
#8485484

HP Ne Kadar Büyük Bir Firma!

24/3/2017 tarihinde Teknosa'dan aldığım ve 6.499 TL ödediğim HP Omen 15-ax200nt makinede kurulum yaptığım gün ekranda titreme problemi gördüm. Teknosa ile konuşarak değişim için Penta Teknoloji Servis'e gönderdim. Penta Servis verdiği doa tutanağında makine sağlam diyerek değişim yapmadı. Makineyi Teknosa'dan geri aldıktan sonra arızanın devam ettiğini gördüm ve HP Kadıköy servise götürdüm. HP servis LED ekran problemi olduğunu belirledi ve ekran değişimi yaptı.


29/5/2017'de servisten aldığım makine de problemin devam ettiğini gördüm. HP servisi aradım ve arıza kaydı oluşturarak HP Amerika'ya bildirimde bulundular. 31/5/2017'de ekran fotoğrafını istediler. Arızanın belirsiz aralıklarda ve 1-2 saniye sürdüğünü ve ekran fotoğrafını çekmenin imkansız olduğunu belirtmem üzerine bunun gerekli olduğunu aksi takrirde yardımcı olamayacaklarını söylediler. Bu nasıl bir sorundur anlamak mümkün değil.

Mehmet 1.392 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet06 Haziran 2017

    Bilgisayar'ın arızası Penta Teknoloji tarafından tespit edilemediği için yasal olan değişim hakkım kullandırılmamıştır. Şu anda elimde iki adet servis raporu var, bir tanesi bilgisayar sağlam diğeri arızalı diyor. Arıza HP tarafından da çözülemiyor ve 2,5 aylık makinamı 7/6/2017' tekrar 2.kez HP Kadıköy servisine bırakmam gerekiyor. HP Türkiye en azından Penta Teknolojinin hatasını telafi etmek için makine değişimi yapabilirdi ama maalesef onlarda olayı yokuşa sürüyorlar ve beni tekrar makineyi servise götürmek zorunda bırakıyorlar. HP' den beklediğim iyi niyeti göremedim.

  • HP Temsilcisi06 Haziran 2017

    Sayin Ilgili; Musterimiz, sayin Atakan’un 31.05.2017 tarihinde sitenizde yayinlanan yazisi ile ilgili tarafiniza bazi bilgiler iletmek isteriz; Musteri Iliskileri Yetkilimiz, sayin Atakan ile irtibata gecmis ve iletilen sorunla ilgili olarak musterimizle gerekli bilgileri paylasmistir. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi calismalar dileriz. Saygilarimizla, HP Tuketici Urunleri Operasyonlari

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler