26 Haziran 2018
Yorum Yap
#10599754

HP Laptopu Kullanamadığım Halde İade Edemiyorum!

Aldığım HP laptopu kullanamıyorum. 9 ayda 2 kez HP'ye gönderdim. İade etmek istediğimi söyledim. Çünkü hiç memnun değilim son geldiğinde fani gürültülü bir şekilde çalışıyordu. 3. Kez aradığımda da bu kez Microsoft'u aramam istendi.


Ben bu laptopu istemiyorum aldığımdan beri 20 kere açmamışımdır. Film izlemek, video izlemek ya da internetten oyun oynamak gibi basit olan şeyleri bile yapamıyorum. Ben bu laptopu en kısa zamanda İade etmek istiyorum. Kullanamadığım bir şeye bu kadar para vermek ve milyon kez pişman olmak. Bu durumum tabi ki de HP'nin umurumda değil. Çünkü HP satışını yaptı. Müşteri ister kullanabilsin ister kullanamasın. Ben Microsoft'u aramak laptopu HP'ye gönderip tekrar geri gelmesini beklemek istemiyorum artık. Ben sadece İade etmek istiyorum bu laptopu. HP seçenek sunmaktan vazgeçmeli. Aynı sorunla tekrar tekrar karşılaşmaktan çok sıkıldım. Tüketici Hakları'na da şikayet edeceğim bu durumu. Neden iade alamıyorsunuz. Paramı geri verin!

Melda Melda 563 Okunma

Cevaplar

  • Melda27 Haziran 2018

    HP tarafından şikayetim üzerine arandım. Arayan bayan prosedür gereği 3.ye HP'ye aynı sebepten dolayı gönderecek olduğum laptopun iadesinin yapılabilinmesi için 3 kez parça değişiminin yapılması gerektiğini söyledi. 3 kez yeni alınan bir cihazın parça değişmesi zaten başlı başına büyük bir üretim hatası. İlk gönderdiğimde değişen parça ikinci gönderdiğimde sadece düzeltmeler yapılıp gönderildi. Ve sorun hala devam etmekteydi. Geri geldiğinde gönderdiğimden daha kötü çalışıyordu. Sorun devam etmesine rağmen iade edemiyorum. Laptopun iadesini ısrarla talep etmeye devam edeceğim. Kalite politikanızın başında müşteri memnuniyeti de olmalıydı. Üründen memnun değilim. Hiç kimseye de tavsiye etmiyorum.

  • HP Temsilcisi27 Haziran 2018

    Sayın İlgili, Müşterimiz A.'ın 26.06.2018 tarihinde sitenizde yayınlanan yazısı ile ilgili tarafınıza bazı bilgiler iletmek isteriz. Müşteri ilişkileri yetkilimiz, sayın A. ile irtibata geçmiş ve tarafımıza iletilen sorunla ilgili olarak müşterimize gerekli bilgilendirme paylaşılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, HP Tüketici Ürünleri Operasyonları

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler