sta-4-hoverİyi Çözüm

HP Laptop Yarı Yolda Bırakır

Kadir Kadir16 Ekim 23:45

2019 Temmuz ayında Adana Çakmak Cad. Evshop'tan HP marka laptop satın aldım. Daha önce de üniversite döneminde HP marka Teknosa'dan bir ultrabook almıştım. Ama her iki tercihimde hayatımın yanlışımı yaptım. İşlemcisi ve hızı konusunda hayatımda kullandığım ve diğer markalara kıyasla en kötü marka. 

Birinci haftadan sonra bellek boş olmasına rağmen inanılmaz derecede donma yapıyor. Sayfalar arası geçiş yaparken inanılmaz derecede donma ve sistemde kilitlenme meydana geliyor ve kendi kendini kapatıp açıyor. İkinci defa HP almak istedim çünkü firmalar farklı olduğundan aynı problemlerin tekrarlanmayacağını düşündüm ama hayatımın yanlışını yaptım tekrar almakla. 

Aynı problemler 2019 model üretimlerinde bile karşıma çıktı ve garanti hizmeti o kadar kötü ki resmen kendi başınızın çaresine bakın der gibi bir tavır sergilediler. Garanti hizmeti için İstanbul ile bağlantılı bir numara verdiler ve PC'yi tüm masrafları kendimiz karşılayarak İstanbul'a göndermemizi istediler fakat verdikleri numarayı defalarca aramamıza rağmen ne açan ne de dönüş yapan oldu. Firmaya bunları tekrar ilettiğimiz zaman ise yapabileceğimiz bir şey yok diyerek geri çevirdiler. 

Ayrıca bilgisayarı ilk kullanımımda kutusundan çıkartıp ambalajını ilk defa açıp kullanmaya başladığımda bilgisayar farklı şekilde isimlendirilmişti ilk defa açmama rağmen. HP bilgisayar üretmeyi bıraksın ya da bilgisayarlarına sahip çıksın. Çok kötü bir hizmeti var.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
full-star full-star full-star full-star empty-star
4/5

Cevaplar

HP Logo HP 22 Ekim 21:19

Sayin Ilgili; Musterimizin sikayeti ile ilgili tarafiniza bazi bilgiler iletmek isteriz; Musterimizin sitenize iletmis oldugu sikayetinde belirtilen telefon numarasi üzerinden kendisine ulasamamaktayiz. Musterilerimiz, HP Tuketici Urunleri Destek Hatti’ndan (0212 4448121) haftaici 09:00-18:00 saatleri arasinda tarafimiza ulasabilmektedirler. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi calismalar dileriz. Saygilarimizla; HP Tuketici Urunleri Operasyonlari

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler