sta-1-hoverYetersiz Çözüm

HP Laptop Sorunu

Oguzhan Oguzhan21 Şubat 11:22

Almış olduğum HP pavillion -cx0038NT Gaming Laptop üzerinde 256 GB M2 SSD mevcut. Pc yi aldıktan sonra SSD ilavesi yapabileceğimi düşünmüştüm. Sonuç olarak Gaming pc ve 256 GB yetersiz kalacaktı. Fakat pc yi aldıktan sonra Ana kart üzerinde HDD Flex kablo için girişinin olduğunu ama kablonun olmadığını gördüm. Durumla ilgili şikayetimi müşteri hizmetlerine ilettim. Kablonun olduğunu fakat bilgisayarı onarım merkezine götürüp ücretini ödemem gerektiğini söylediler. Ek olarak ürün kodu da söylediler fakat Çin sitelerinden başka hiçbir yerde bulunmamakta. Gaming bilgisayarlarda bu şekilde eksiklik oluşturulup ek olarak ücret talep edilmesini doğru bulmuyorum.Bir gaming laptopta 256 GB'lık hafızanın yetersiz kalacağı bariz şekilde bellidir.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Oguzhan 21 Şubat 17:24

Konu ile ilgili zaten benim yapmış olduğum şikayeti bana ilettiler ve bilgisayarın bu şekilde bilerek aldığım söylendi. İçinden harddisk bağlantı yerinin olup kablosunun çıkmayacağını ne yazık ki bilemedim. Başka herhangi bir yardımda bulunamayacaklarını ilettiler.

HP Logo HP 21 Şubat 17:14

Sayın İlgili; Müşterimiz Oguzhan T.'ın sitenize yazmış olduğu şikayet ile ilgili tarafınıza bazı bilgiler iletmek isteriz. Sitenizde yayınlanan yazısına istinaden Müşteri ilişkileri yetkilimiz Oguzhan T. ile iletişime geçmiş , konu ile alakalı gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla; HP Türkiye Kurumsal Ürünler Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler