HP Laptop Cızırtı Sorunu!

Nyks Nyks14 Temmuz 2020 19:55

3 yıl önce bir bilgisayar aldım HP. Özellikleri 8RAM 2.50GHZ 2.71GHZ Nvidia Geforce 940MX Ekran Kartı. Ekran Kartı Belleği 4000MB i5 7th gen. Her neyse Dizüstü bilgisayarımın full grafikler ile kaldırabileceği oyunu düşük grafiklerle oynadığım halde şu olay gelişiyor: Laptop şarjda iken aniden ekranda siyah bir efekt yanıp sönüyor ama ekranı görebiliyorum. Ekran yanıp sönmüyor ekranın ortasında siyah bir efekt gelerek cızırtı sesi oluşturuyor. Şarjdan çıkardığım dakika ise ses kesiliyor ve efekt yok oluyor. Cidden rahat rahat oyun oynayamıyorum çok sinir bozucu. Tüm yazım bu sorun yüzünden mahvolmak üzere ve servise göndermem. Gönderirsem ailem bozdun der ve bilgisayarı bana yasaklar. 

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Nyks 23 Temmuz 2020 22:56

Ciddenmi Arkadaşımın No. Benim sim Yok Arkadaşımınkini Verdim Ona Kullanıcı Hatası Demişsiniz Ben Ekran Kartına Ne Yapmış Olabilirimki Cidden? 1 Kere Bile Düşürmedim. 1 Kere Bile Su Dökülmedi. Klavye Ve Mouse Hariç Başka Bir Bilgisayar Donanması Parçasını Ellemedim?1 Kere Bile Ekrana Zarar Verecek Bir Eylem Yapmadım Nasıl Kullanıcı Hatası Oluyor Bana Açıklayın? Arkadaşımı Takmamışsınız Bile:/ Cidden Ayıp Lütfen Ya Bilgisayarı Alın Bu Sorunu Halledin. Ya da bir daha Asla HP Markasını İyi Bir Teknoloji Firması Olarak Görmeyeceğim. Bunu Tek Ben Değil Birçok Kişi Söylüyor Cebinize Bakıyorsunuz.

HP Logo HP 20 Temmuz 2020 13:16

Sayin Ilgili; Musterimizin sikayeti ile ilgili tarafiniza bazi bilgiler iletmek isteriz; Musterimizin sitenize iletmis oldugu sikayetinde belirtilen telefon numarasi üzerinden kendisine ulasamamaktayiz. Musterilerimiz, HP Tuketici Urunleri Destek Hatti’ndan (0212 4448121) haftaici 09:00-18:00 saatleri arasinda tarafimiza ulasabilmektedirler. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi calismalar dileriz. Saygilarimizla; HP Tuketici Urunleri Operasyonlari

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler