26 Ekim 2017
Yorum Yap
#9727988

HP Klavye Bozuk Bilgisayarı İstiyor

HP marka ALL in One kullanıcısıyım. Yaklaşık 5-6 ay önce aldım, klavyesi arızalandı. 444 0 307 müşteri hizmetlerini aradım, bazı testler yaptırdı klavyeyi bize gönderin dedi ve kayıt no. Vererek bunu kutunun üzerine yazın dedi kayıt no.:252004991443 bende dediği gibi gönderdim. 1 hafta sonra kargo teslim alınmadı diye geri geldi. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım, konuyu izah ettim. Teknik birim ile görüşülüp benden ürünü tekrar göndermemi istediler, yeniden gönderdim.


1 hafta sonra kargo tekrar teslim alınmadı diye geri geldi. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Bilgisayar ile birlikte göndermeniz gerekiyordu, o yüzden teslim alınmamış dediler bende bugüne kadar benden bilgisayarı istemediler, neden 2 haftadır mağdur ediliyorum? Bilgisayarda bir sorun yok. Klavyeyi başka, bilgisayara da taksak aynı sorun var. Mevcut HP bilgisayarıma farklı klavye taktım kullanabiliyorum.

Ahmet Ahmet 781 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • HP Temsilcisi31 Ekim 2017

    Sayin Ilgili; Musterimiz, sayin Kıratlı’un 26.10.2017 tarihinde sitenizde yayinlanan yazisi ile ilgili tarafiniza bazi bilgiler iletmek isteriz; Musteri Iliskileri Yetkilimiz, sayin Kıratlı ile irtibata gecmis ve iletilen sorunla ilgili olarak musterimizle gerekli bilgileri paylasmistir. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi calismalar dileriz. Saygilarimizla, HP Tuketici Urunleri Operasyonlari

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler