HP İnk Tank Wireless 415 Marka Yazıcı!

Figen Figen3 hafta önce

21.06.2019 tarihinde Media Markt Turkey Ticaret Ltd. Şti. Firmasından HP İnk Tank Wireless 415 marka yazıcıyı almış bulunmaktayım. Satış temsilcisine aradığım yazıcı özelliklerini söylememe rağmen bana bu yazıcıyı önermiştir.

Yazıcılar hakkında çok bilgim olmadığı için satış temsilcisinin önerileri sonucu bu yazıcıyı aldım. Ofisime getirip kurmak istediğimde ürün ilk ambalajından hatalı çıktı kurulamadı. HP servisine gitti ve sıfır yenisi bana teslim edildi. Ancak bu esnada yaptığım soruşturmalar neticesinde bu yazıcının çok ağır yazdığını ve tanklı olduğu için her gün birkaç çıktı almam gerektiği aksi takdirde yazıcının mürekkep tankının donduğu ve değiştirilmek zorunda olduğu bilgisini HP 'nin kendi elemanından öğrendim.

Media Markt satış temsilcisi bana bunları söylemiş olsaydı kesinlikle bu yazıcıyı almazdım. Tam tersi öve öve bir hal oldu temsilci ve bende güvenerek aldım. Öğrendiğim bu bilgi neticesinde bana sıfır teslim edilen bu yazıcıyı hiç açmadan Media Markt Turkey Ticaret Ltd. Şti. Ne geri iade etmek istediğimde iade alamayacaklarını söylediler. Bende para iadesi değil ürün değişimi yapmak istediğimi dile getirdim ancak bunu da kabul etmediler.

Şimdi HP İnk Tank Wireless 415 marka bu yazıcı hiç açılmamış bir şekilde öylece durmaktadır. Media Markt Turkey Ticaret Ltd. Şti. Şirketi satış temsilcisinin beni yanlış ürüne sevk ederek mağdur etmesinden dolayı bu ürünün başka bir ürünle değiştirilmesini talep ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

HP Logo HP 2 hafta önce

Sayın İlgili; Müşterimiz Figen Y.'ın sitenize yazmış olduğu şikayet ile ilgili tarafınıza bazı bilgiler iletmek isteriz. Sitenizde yayınlanan yazısına istinaden Müşteri ilişkileri yetkilimiz Figen Y. ile iletişime geçmiş , konu ile ilgili bilgilendirme sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla; HP Türkiye Kurumsal Ürünler Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler